Lajme nga kategoria

TV UL-INFO

S.Hollaj: FOTOGRAFIA KLINIKE MË E LEHTË SESA NË VALËT E MËHERSHME

Ulqinakët duke pritur aeroportin

TV UL-info: TROKITËM NË ATELIEN ARKEOLOGJIKE TË GAZMEND ÇITAKUT

Përfundon aventura e kërkimeve të naftës dhe gazit: SË SHPJETI S’DO TA SHOHIM PLATFORMËN!
Përfundon aventura e kërkimeve të naftës dhe gazit: SË SHPJETI S’DO TA SHOHIM PLATFORMËN!

Qytetarët dhe turistët në jug të Malit të Zi, në veçanti në Ulqin dhe Tivar, së shpejti s’do të shohin më platformën e cila nga

CEDIS: NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT TË MËRKURËN DO TË JETË PA RRYMË
CEDIS: NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT TË MËRKURËN DO TË JETË PA RRYMË

Nga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të mërkurën, më 19 janar, në periudhën prej orës 08 deri në 15, pa

URA Ulqin: ZGJODHËN KRYESINË, JANË GATI PËR ZGJEDHJE
URA Ulqin: ZGJODHËN KRYESINË, JANË GATI PËR ZGJEDHJE

Në hapësirat e Sallës së Madhe të Kuvendit të Komunës së Ulqinit u mbajt mbledhja e parë e Këshillit të sapoformuar Komunal të Lëvizjes Qytetare

Kuvendi i MZ: SEANCË E JASHTËZAKONSHME EDHE PËR SHTYRJEN E ZGJEDHJEVE NË ULQIN
Kuvendi i MZ: SEANCË E JASHTËZAKONSHME EDHE PËR SHTYRJEN E ZGJEDHJEVE NË ULQIN

Në seancën e ardhshme të jashtëzakonshme të Kuvendit të Malit të Zi do të shqyrtohet edhe propozimi i Ligjit për plotësimin e Ligjit për Vetëqeverisjen

CEDIS: TË HËNËN DHE TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E ULQINIT
CEDIS: TË HËNËN DHE TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E ULQINIT

Nga Sistemin Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të hënën dhe të martën, më 17 dhe 18 janar, pa energji elektrike do